Alpacashows

Alpacashow Buchloe 2018

OL Vive
OL Vive

Showresultaten in Buchloe (Duitsland) 2018:

OL Vive (rose grey) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Knox (dark fawn) 1ste

OL Madock (beige) 1ste

OL Pique (light fawn) 1ste

Quality Line Kolorado (dark fawn) 1ste

OL Ina (fawn) 4de

 

Alpacashow Assen 2018

OL Madock
OL Madock

Showresultaten in Assen 2018:

OL Madock (beige) 1ste en tevens Colour Champion en reserve Grand Champion

OL Vive (grijs) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Gipsy (zwart) 2de

OL Moonshine (beige) 2de 

OL Ina (fawn) 5de

OL Chester (fawn) 6de

Alpacashow Boekel 2018

OL Moonshine
OL Moonshine

Showresultaten in Boekel 2018:

OL Madock (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Moonshine (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Gentle (fawn) 3de

GAL Jo-Ann (grijs) 3de

OL Annemieke (bruin) 4de

OL Ina (fawn) 5de

Alpacashow Ilshofen 2018

OL Vera
OL Vera

Showresultaten in ILshofen (Duitsland) 2018:

OL Vive (rose grey) 2de

OL Gideon (bruin) 2de

OL Gladiator (beige) 2de

OL Vera (bruin) 4de

Alpacashow Buchloe 2017

OL Madock
OL Madock

Showresultaten in Buchloe (Duitsland) 2017:

OL Moonlight ET (beige) 1ste

OL Madock (beige) 1ste

OL Gideon (bruin) 1ste

OL Rosita ET (fawn) 2de

OL Rosy ET (fawn) 2de

OL Annemieke (bruin) 2de

OL Gladiator (beige) 2de

Alpacashow Hasselt 2017

OL Donna
OL Donna

Showresultaten in Hasselt 2017:

OL Donna (grijs) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Fientje (bruin) 1ste

OL Madonna (fawn) 1ste

OL Madock (beige) 3de

OL Stacy (beige) 3de

OL Faya (fawn) 5de

Alpacashow Alsfeld 2017

OL Rosy ET
OL Rosy ET

Showresultaten in Alsfeld (Duitsland) 2017:

OL Moonlight ET (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Rosy ET (fawn) 1ste en tevens Colour Champion

OL Kylie (beige) 2de

OL Lacey (bruin) 3de

OL Taylor (zwart) 3de

OL Skyfire (wit) 4de

 

Alpacashow Boekel 2017

OL Fientje
OL Fientje

Showresultaten in Boekel 2017:

OL Madock (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Donna (grijs) 1ste en tevens Colour Champion

OL Fientje (bruin) 2de en tevens reserve Colour Champion

OL Madonna (fawn) 1ste

OL Stacy (beige) 3de

OL Faya (fawn) 4de

Alpacashow Buchloe 2016

OL Rosita ET
OL Rosita ET

Showresultaten in Buchloe (Duitsland) 2016:

OL Rosita ET (light fawn) 1ste, Colour Champion en Grand Champion van de merries

OL Fientje (bruin) 1ste en tevens Colour Champion

OL Madonna (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Donna (grijs) 2de en tevens reserve Colour Champion

OL Madock (beige) 2de

OL Chilly ET (fawn) 2de

OL Kylie (fawn) 2de 

OL Eyecather (wit) 2de

OL Frieda ET (beige) 3de

OL Taylor (zwart) 3de

Alpacashow Boekel 2016

OL Madock
OL Madock

Showresultaten in Boekel 2016:

OL Madock (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Fientje (bruin) 1ste en tevens Colour Champion

OL Madonna (fawn) 1ste

OL Donna (grijs) 1ste

OL Chilly ET (fawn) 1ste

OL Frieda ET (beige) 1ste

OL Kylie (fawn) 2de 

OL Eyecather (wit) 5de

 

OL Madonna, Lindetrack Canicula, SPO Depay Memphis hebben de nakomelingenklasse gewonnen van WF Earl Grey.

 

Alpacashow Hasselt 2016

OL Madonna en OL Del Piero
OL Madonna en OL Del Piero

Showresultaten in Hasselt (België) 2016:

OL Del Piero (beige) 1ste en tevens Colour Champion

OL Madonna (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Eyecather (wit) 2de

OL Lois (zwart) 3de

OL Blue Ivy (bruin) 4de

 

 

Alpacashow Meppel 2016

OL Dynamite
OL Dynamite

Showresultaten in Meppel 2016.

OL Dynamite (fawn) 1ste en tevens Colour Champion en reserve Grand Champion

OL Taylor (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

OL Donna (grijs) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Clark (bruin) 1ste

OL Kylie (fawn) 1ste

OL Gaby (zwart) 1ste

OL Steffi (bruin) 2de

OL Gladiator (beige) 3de

 

 

Alpacashow Hapert 2016

OL Dynamite
OL Dynamite

Showresultaten in Hapert 2016:

OL Dynamite (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Blue Ivy (bruin) 2de

OL Lois (zwart) 2de

OL Del Piero (beige) 2de

OL Madonna (fawn) 3de

OL Eyecather (wit) 5de

Alpacashow Ilshofen 2016

OL Clark
OL Clark

Showresultaten in Ilshofen (Duitsland) 2016.

OL Clark (bruin) 1ste en tevens Colour Champion

OL Taylor (zwart) 1ste

OL Kylie (fawn) 1ste

OL Gaby (zwart) 2de

OL Steffi (bruin) 3de

OL Gladiator (beige) 4de

OL Preston 5de

Alpacashow Buchloe 2015

OL Taylor
OL Taylor

Showresultaten in Buchloe (Duitsland) 2015:

OL Taylor (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

OL Gaby (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

OL Steffi (bruin) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Dynamite (fawn) 1ste

OL Sarah (bruin) 1ste

OL Clark (bruin) 1ste

OL Suspicious 2de

OL Xavi 3de

Alpacashow Meppel 2015

OL Rossy
OL Rossy

Showresultaten in Meppel 2015:

OL Rossy (fawn) 1ste en tevens Colour Champion en Grand Champion

OL Taylor (zwart) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Gaby (zwart) 2de

OL Clark (bruin) 2de

Alpacashow Hamm 2015

OL Suspicious
OL Suspicious

Showresultaten in Hamm (Duitsland) 2015:

OL Suspicious (beige) 1ste en tevens reserve Colour Champion

Waiheke Starlight (fawn) 1ste

OL Mitchell (fawn) 1ste

OL Sarah (bruin) 2de

 

Alpacashow Hapert 2015

OL Taylor en OL Rossy
OL Taylor en OL Rossy

Showresultaten in Hapert 2015:

OL Rossy (fawn) 1ste en tevens Colour Champion

OL Taylor (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

OL Amadeus (bruin) 2de

OL Jenna (zwart) 2de

OL Gladiator (creme) 4de

OL Maldini (bruin) 4de

Alpacashow Ilshofen 2015

OL Gaby
OL Gaby

Showresultaten in Ilshofen (Duitsland) 2015:

Waiheke Starlight (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Gaby (zwart) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Sheila (dark fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Sarah (bruin) 1ste

OL Clark (bruin) 1ste

OL Mitchel (dark fawn) 2de

OL Suspicious (beige) 3de

 

OL Sheila, OL Diego, OL Mitchel hebben de nakomelingenklasse gewonnen van WF Earl Grey.

Alpacashow Buchloe 2014

nakomelingen klasse
nakomelingen klasse

Showresultaten in Buchloe (Duitsland) 2014:

OL Rossy (dark fawn) 2de en tevens reserve Colour Champion

Waiheke Starlight (fawn) 1ste

OL Maldini (dark fawn) 1ste 

Waiheke Jenna (zwart) 2de

OL Prince (Grijs) 2de

OL Del Piero (beige) 2de

OL Mitchel (dark fawn) 3de

OL Suspicious (beige) 4de

 

OL Rossy, OL Diego, OL Mitchel hebben de nakomelingenklasse gewonnen van WF Earl Grey.

Alpacashow Westerlee 2014

Waiheke Starlight
Waiheke Starlight

Showresultaten in Westerlee 2014:

OL Lucie (roan) 1ste en tevens reserve Colour Champion

Waiheke Starlight (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Rossy (fawn) 1ste

Mitchel (fawn) 2de

Shakira (fawn) 2de

Sheila (fawn) 3de

Valentino (zwart) 4de

Alpacashow Hapert 2014

OL Lucie en OL Shakira
OL Lucie en OL Shakira

Showresultaten in Hapert 2014:

OL Lucie (roan) 1ste en tevens Colour Champion

OL Shakira (fawn) 1ste en tevens Colour Champion

OL Sheila (fawn) 1ste

OL Cassandra (grijs) 2de

OL Valentino (zwart) 2de

 

 

Alpacashow Ilshofen 2014

OL Diego
OL Diego

Showresultaten in Ilshofen (Duitsland) 2014:

OL Diego (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Rossy (fawn) 1ste

WF Earl Grey (fawn) 1ste

Alpacashow Assen 2013

OL Lucie
OL Lucie

Showresultaten in Assen 2013:

Ol Lucie (roan) 1ste en tevens Colour Champion

Waiheke Starlight (fawn) 2de

OL Mitchell (fawn) 2de

OL Scania (grey) 2de

OL Adelia (wit) 3de

OL Shakira (fawn) 3de

OL Resy (bruin) 4de

 

Alpacashow Westerlee 2013

Waratah Flats Earl Grey
Waratah Flats Earl Grey

Showresultaten in Westerlee 2013:

WF Earl Grey (fawn) 1ste en tevens Colour Champion en Grand Champion

OL Lucie (rose-grey) 1ste

OL Amadeus (bruin) 1ste

OL Olympic (fawn) 2de

AH Libby (fawn) 2de

Waiheke Starlight (fawn) 2de

OL Scania (grijs) de 2de

Alpacashow Hapert 2013

OL Lucie
OL Lucie

Showresulaten in Hapert 2013:

WF Earl Grey (fawn) 1ste en tevens Colour Champion

OL Lucie (rose-grey) 1ste en tevens Colour Champion

OL Amadeus (bruin) 1ste

OL Olympic (fawn) 2de

AH Libby (fawn) 2de

Alpacashow Ilshofen 2013

AH Libby
AH Libby

Showresultaten in Ilshofen (Duitsland) 2013:

WF Earl Grey (fawn) 1ste en reserve Colour Champion

AH Libby (fawn) 1ste en Colour Champion

Waiheke Starlight (fawn) 1ste

OL Olympic (fawn) 1ste

OL Amadeus (bruin) 2de

OL Lucie (rose-grey) 2de

 

 

Alpacashow Assen 2012

Waiheke Starlight
Waiheke Starlight

Showresultaten in Assen 2012:

Waiheke Starlight (fawn) 1ste tevens Colour Champion en Grand Champion

OL Massey (rose grey) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL Amadeus (bruin) 1ste

Waiheke Soverign 2de

WF Earl Grey 4de

 

Alpacashow Hamm 2012

Waratah Flats Earl Grey
Waratah Flats Earl Grey

Showresultaten in Hamm (Duitsland) 2012:

 

Waiheke Black Soverign (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

WF Earl Grey (fawn) en tevens Colour Champion en Grand Champion Hengsten en Best of Show

Starlight (fawn) 1ste

OL Massey (rose grey) 2de 

OL Amadeus (bruin) 2de

 

 

Fleece Show BAF 2012

In 2012 heeft de eerste Fleece Show BAF plaatsgevonden.

OL Jill (rose-grey) 1ste en tevens reserve Colour Champion

WF Earl Grey (fawn) 1ste

Waiheke Black Soverign (black) 1ste en tevens reserve Colour Champion

OL  Amadeus (brown) 2de

Olympic (creme) 2de

 

 

 

Alpacashow Westerlee 2012

Waratah Flats Earl Grey
Waratah Flats Earl Grey

Showresultaten in Westerlee 2012:

Waiheke Black Soverign (zwart) 1ste en tevens reserve Colour Champion

WF Earl Grey (fawn) 1ste en tevens Colour Champion en Grand Champion

OL Jill (rose-grey) 1ste

AH Verona (fawn) 1ste

OL Amadeus (bruin) 1ste

Silver Streak (grijs) 1ste

OL Max (zwart) 2de

 

Alpacashow Hapert 2012

OL Amadeus en Waratah Flats Earl Grey
OL Amadeus en Waratah Flats Earl Grey

Showresultaten in Hapert 2012:

Earl Grey (fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion en reserve Grand Champion

Danique (zwart) 1ste

OL Jill (rose-grey) 1ste

OL Amadeus (bruin) 1ste

Olympic (creme) 1ste

Waiheke Silver Streak (grijs) 1ste

Waiheke Black Soverign (zwart) 2de

 

 

 

 

 

Alpacashow Assen 2011

Waratah Flats Earl Grey en Waiheke Black Soverign
Waratah Flats Earl Grey en Waiheke Black Soverign

Showresultaten in Assen 2011:

Waiheke Black Soverign (zwart) 1ste en tevens Colour Champion

WF Earl Grey (fawn) 1 ste en tevens Colour Champion en Grand Champion

Danique (zwart) 1ste

OL Chuck (rose-grey) 2de

OL Olympic (creme) 2de

OL Mancini (wit) 5de

 

 

Alpacashow Ranst 2011

Waratah Flats Earl Grey
Waratah Flats Earl Grey

Showresultaten in Ranst (België) 2011:

WF Earl Grey 1ste eerste plaats en tevens Colour Champion

OL Salvador (beige) 1ste

OL Olympic (fawn) 1ste

Danique (zwart) 1ste

MMR Oscar (grijs) 1ste

Waiheke Black Soverign (zwart) 2de

OL Chuck (rose-grey) 3de

Alpacashow Westerlee 2011

Waiheke Golden Rain
Waiheke Golden Rain

 

Showresultaten in Westerlee 2011:

Waiheke Golden Rain (light fawn) 1ste en tevens reserve Colour Champion

Waratah Flats Earl Grey (fawn) 1ste

OL Salvador (light fawn) 1ste

OL Barosso (fawn) 1ste

OL Chuck (rose-grey) 2de

Waiheke Silver Streak (grijze surihengst) 2de

OL Emmy (fawn) 4de

 

 

 

Alpacashow Hapert 2011

Waiheke Silver Streak
Waiheke Silver Streak

Showresultaten in Hapert 2011:

Waiheke Silver Streak (grijze surihengst) 1ste

Waratah Flats Earl Grey (fawn) 2de

OL Salvador (light-fawn) 2de

OL Max (zwart) 2de

Alpacashow Hapert en België 2010

OL Barosso
OL Barosso
Showresultaten in Hapert 2010:

Cindy (grijze merrie) 1ste

MMR Oscar (grijs) 2de

Golden Sands (light fawn) 2de

Amigo (bruine) 2de

Salvador (light fawn hengst) 3de

Luka (fawn) 4de

 

In 2010 heeft voor het eerst een alpacashow in België plaatsgevonden:

MMR Oscar (grijze) 2de en tevens reserve Colour Champion

OL Amigo (bruine) 2de

OL Salvador (beige) 2de

OL Barosso (beige) 2de

Jalou (witte) 6de

 

MMR Oscar
MMR Oscar
Alpacashow 2009

We hebben in 2009 in Hapert voor het eerst meegedaan met een alpcashow. Het was een mooie ervaring en het was heel goed georganiseerd. De showresultaten:

MMR Oscar (grijs) 1ste

ZL AMbassador 1ste

 

In 2009 heeft Oscar 1ste plaats in Burgstadt.

In 2009 hebben Oscar (grijs) 2de plaats en OL Amigo (bruine) 2de plaats behaald in Krefeld.